szprotson napisał(a):

a czemu nie Brud?
Czemu nie Burliga?
Czemu nie Jovanic?
Czemue nie Kowalski?
Czemu nie Garguła tylko właśnie Rios?
Obalmy mit, on kotem u Nas nie będzie.
|
Z tych wszystkich nazwisk to wolał bym już dać szanse Szewczykowi z młodej.