Wyświetl pojedynczy post
Oldpara
Senior Member
 
 
Od: 09.2003
Skąd: Prądnik Biały

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3963
Stary 17.05.2011, 16:25
Trzeba to jasno powiedzieć, że Maskaant zrobił zajebistą robotę zdobywając Mistrzostwo.

Startowaliśmy ze straconej pozycji, z wyprzedaną połową składu, z naściąganym szrotem, ze skłóconymi i zmęczonymi porażkami piłkarzami.

Wielki szacun szczególnie za runde jesienną, w której potrafił to poskładać do kupy i utrzymać kontakt z czołówką mimo słabego składu. A w rundzie wiosennej - po wzmocnieniach - zbudował zespół, który ma szanse zwojować coś w pucharach i zdominować ligę w następnym sezonie.
Gratulacje za wynik powyżej możliwości
....Głupota jest niezniszczalna i nieprzenikniona....
Odpowiedz cytując