|
Trzeba to jasno powiedzieć, że Maskaant zrobił zajebistą robotę zdobywając Mistrzostwo.
Startowaliśmy ze straconej pozycji, z wyprzedaną połową składu, z naściąganym szrotem, ze skłóconymi i zmęczonymi porażkami piłkarzami.
Wielki szacun szczególnie za runde jesienną, w której potrafił to poskładać do kupy i utrzymać kontakt z czołówką mimo słabego składu. A w rundzie wiosennej - po wzmocnieniach - zbudował zespół, który ma szanse zwojować coś w pucharach i zdominować ligę w następnym sezonie.
Gratulacje za wynik powyżej możliwości
....Głupota jest niezniszczalna i nieprzenikniona....
|