Zwitter napisał(a):

Pokazałeś klasę tym postem, naprawdę gratulację.
To, że Mały jest prawdziwym Wiślakiem nie oznacza, że może wszystko, co klub udowodnił nałożoną karą.
Możecie mnie jechać bez końca w tym temacie, ale ja już wrzucam na luz i każdemu z osobna się tłumaczyć nie będę.
|
heh
ale Mały po prostu może tego chłopa osobiście nie lubić ? Może?
wiec mu powiedział co o Nim myśli, przecie wolność słowa w konstytucji zapisano.
Jesli powiedział mu "czarnuchu etc" to co miał mu powiedzieć "biały?" Nie bo kolor jego skóry nie jest biały.
Facet rozróżnia z 6 kolorów w tym biały i ...czarny.
A "spier**laj" - co miał mu powiedzieć "zmykaj mi z oczu orzechowy chłopcze?"
Ivica Kriżanac mówił Żurawiowi że mu deski połamie, ale nikt nie płakał i szlochał.
Od małego mi wpajano że w piłce nożnej nie ma pierdół i miętkiej gry a kości mają strzelać.
Męska gra,rozumiesz, mecz a piłkarz mówi do drugiego : Przepraszam Cie przeciwniku miły że noga ma dotknęłą piszczel Twój. W zamian za to ty możesz również obić kość moją. xD całuski sms a po meczu wymienimy sie koszulkami i skoczymy na wspólne karaoke do plazy.