szprotson napisał(a):

|
a przypadkiem żywiec nie chciał dać 2 lata temu 3 MLN PLN a Cupiał na to ze 3 ok, tyle że Euro ? coś takie chodziły ploty
|
Problem w tym, że teraz cały czas za reklame na koszulkach płaci Telefonika - z tego co mi się obiło o uszy ok 5 mln. Oczywiście jest to przelewanie z jednej kieszeni Cupiała do drugiej, ale dzięki temu klub żyje, bo umówmy się - Telefonice taka reklama nie jest potrzebna.
I pewnie Cupiał jak słyszy że ktoś chce dać 3 mln to już woli sam płacić z Telefoniki, aż nie znajdzie się pożądnego sponsora, który zapłaci dobrą cenę. Zresztą szanujmy się - Tauron Śląskowi chce płacić 3 mln za sezon, a PGE Gdańskowi za nazwę stadionu płaci 5 mln. Wisła medialnie jest lata świetlne przed Śląskiem i stadionem w Gdańsku, więc trzeba się cenić - tym bardziej, że Cupiała na to stać.