Wyświetl pojedynczy post
Mea
Member
 
Od: 06.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#44469
Stary 17.05.2011, 16:13
88seba88 napisał(a):Wyświetl post
Według pana Basałaja i jego słów z jesieni zeszłego roku to ośrodek treningowy i akademia piłkarska miała powstać do końca tego roku i nic na to nie wskazuje, tak więc nie tylko pan majchrowski rzuca słowa na wiatr ale również nasz prezes.
Basałaj powiedział ze w tym roku rozstrzygnie sie co i jak i ze będzie projekt, nic o budowaniu nie powiedział.
Odpowiedz cytując