88seba88 napisał(a):

|
Według pana Basałaja i jego słów z jesieni zeszłego roku to ośrodek treningowy i akademia piłkarska miała powstać do końca tego roku i nic na to nie wskazuje, tak więc nie tylko pan majchrowski rzuca słowa na wiatr ale również nasz prezes.
|
Basałaj powiedział ze w tym roku rozstrzygnie sie co i jak i ze będzie projekt, nic o budowaniu nie powiedział.