Cytat:
|
Ok, ale tak samo gość musi coś więcej pokazać w więcej niż kilku meczach, by nazwać go wielkim talentem. Nie mówię, że to jego wina, że nie dostał poważnej szansy, ale jak na razie wiele nie pokazał. Póki co duża niewiadoma jak dla mnie. Jedynie tyle, że wszyscy trenerzy go chwalą, ale nawet w ME jakoś nie błyszczy szczególnie.
|
Nie, no u nas tak samo Kuba Szumski podobno świetnie rokuje i daje radę w MESA i w ogóle jest byczym kozakiem (chociaż na samca alfa, to on nie wygląda


-a to i tak jego całkiem "dorosłe" zdjęcie

), ale dopóki taki nie rozegra przynajmniej 6 meczów na normalnym poziomie rozgrywkowym, to dla mnie on sobie może istnieć w jakichś meta-rozważaniach piłkarskich, ale na poważnie go brać nie można. To samo Kurto.