Zwitter napisał(a):

|
Więc mogę przyznać się do błędu, choć info nie jest zbyt pewne, zapewne nie tylko dla mnie. Nie obraził go na tle rasistowskim, ale zachował się naprawdę chamsko i kara jak najbardziej mu się należała. Ciekawe czy dostanie coś od wydziału dyscypliny.
|
Chłopoczku a jak dostanie to ty będziesz śledził mecze i wychwytywał wszystkie takie zachowania i przesyłał do komisji legii i cekawe czy ci czasu wystarczy......no bo przeciesz takie zachowanie to ....rzadkość
