Wyświetl pojedynczy post
Mea
Member
 
Od: 06.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11172
Stary 17.05.2011, 16:03
Zwitter napisał(a):Wyświetl post
Bronicie niektórzy Małego ale on się przyznał do tego, że obraził zawodnika pasów! Co więcej wcale nie mówił, że nie powiedział słów "Spier... ku... czarnuchu jeb...". Dla mnie sytuacja jest jasna, do tego dochodzi jeszcze to, jeżeli to prawda:
http://sport.onet.pl/pilka-nozna/eks...wiadomosc.html

Naprawdę żyjemy w bardzo zacofanym kraju.

Takie zachowania powinny być tępione i surowo karane dlatego mam nadzieje, że Małecki naprawdę odczuje tę karę.
A ty chłopie idz na pole i pozbieraj ziemniaki bo jak ie zbierzesz w tej swojej rodzimej wiosce to ci kare nałożą i zastanów się co mówisz bo rozumu to ty nie masz!
Odpowiedz cytując