Wyświetl pojedynczy post
szprotson
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2005
Skąd: z boiska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#88
Stary 17.05.2011, 16:01
sayek89 napisał(a):Wyświetl post
Było by miło, ale mało prawdopodobne to jest.

Jeśli już Wilka ma nie zagrać za kartki, to dał bym szanse Riosowi w ataku z Genkovem na osłabioną i tak Legię.
a czemu nie Brud?
Czemu nie Burliga?
Czemu nie Jovanic?
Czemue nie Kowalski?
Czemu nie Garguła tylko właśnie Rios?

Obalmy mit, on kotem u Nas nie będzie.
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno

Odpowiedz cytując