sayek89 napisał(a):

Było by miło, ale mało prawdopodobne to jest.
Jeśli już Wilka ma nie zagrać za kartki, to dał bym szanse Riosowi w ataku z Genkovem na osłabioną i tak Legię.
|
a czemu nie Brud?
Czemu nie Burliga?
Czemu nie Jovanic?
Czemue nie Kowalski?
Czemu nie Garguła tylko właśnie Rios?
Obalmy mit, on kotem u Nas nie będzie.