Wyświetl pojedynczy post
Gwiaździsty
Senior Member
 
Od: 04.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1
Stary 17.05.2011, 15:57
Niezły zamordyzm zapanował w Polsce jak kluby same sobie zamykają stadiony lub jego część jak na Jagiellonii. A pomyśleć, że zaledwie kilka lat temu ci sami co teraz rządzą nawoływali społeczeństwo do "obywatelskiego nieposłuszeństwa" bo rzekomo demokracja była zagrożona . Nie wiadomo czy śmiać się czy płakać.
Odpowiedz cytując