Wyświetl pojedynczy post
Mea
Member
 
Od: 06.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11170
Stary 17.05.2011, 15:57
Gwiaździsty napisał(a):Wyświetl post
Idiotyczne zagranie klubu, który kara Małego za to co jest normą w meczach gdy piłkarze po faulach mają sobie coś do powiedzenia. Nie ma meczu, żeby po starciach nie bluzgali do siebie.
Żaden klub nie ukarał jeszcze swojego gracza za coś takiego !
To jest jawne przyzwalanie dla innych i przekaz : możecie go karać bo jest winny. To tylko w naszym klubie jest taka paranoja. Wszędzie indziej staraja się kryć nawet jak popełni faktycznie wykroczenie, a tu nic się nie stało a tu karają go i zachęcają jeszcze innych.
PARANOJA !
Racja! i teraz komisja legi bez mrugnięcia oka zawiesi Małego.
Odpowiedz cytując