Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Kluvi
Senior Member
 
 
Od: 07.2006
Skąd: Olkusz / Wrocław

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12922
Stary 17.05.2011, 15:55
martin_6 o jakiej ty szansie Kurto mówisz Bo to co zagrał to nie można nazwać szansą, 15 min w meczu z Jagą uważasz szansą? W dodatku zagrał naprawdę dobrze wtedy pomimo że graliśmy w osłabieniu...
A porównanie do Sandomierskiego to już jakaś kpina..


Odpowiedz cytując