martin_6 o jakiej ty szansie Kurto mówisz

Bo to co zagrał to nie można nazwać szansą, 15 min w meczu z Jagą uważasz szansą? W dodatku zagrał naprawdę dobrze wtedy pomimo że graliśmy w osłabieniu...
A porównanie do Sandomierskiego to już jakaś kpina..