Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
88seba88
Banita
Od: 01.2011
Offline
#
44467
17.05.2011, 15:52
Według pana Basałaja i jego słów z jesieni zeszłego roku to ośrodek treningowy i akademia piłkarska miała powstać do końca tego roku i nic na to nie wskazuje, tak więc nie tylko pan majchrowski rzuca słowa na wiatr ale również nasz prezes.
88seba88
Zobacz publiczny profil
Znajdź inne posty napisane przez 88seba88