Wyświetl pojedynczy post
88seba88
Banita
 
Od: 01.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#44467
Stary 17.05.2011, 15:52
Według pana Basałaja i jego słów z jesieni zeszłego roku to ośrodek treningowy i akademia piłkarska miała powstać do końca tego roku i nic na to nie wskazuje, tak więc nie tylko pan majchrowski rzuca słowa na wiatr ale również nasz prezes.
Odpowiedz cytując