Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Ivory1906
Senior Member
 
 
Od: 06.2009
Skąd: Manorshithole

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12920
Stary 17.05.2011, 15:51
A ilez On gral ? raptem 2 mecze o ile dobrze pamietam. Nie sadzisz zeby cos pokazac trzeba miec troszke czasu ? Kurto moim zdaniem nie dostal Go za wiele. Przy Pareice moze sie fajnie rozwinac a w przyszlosci zastapic Sergiea
Odpowiedz cytując