mateusz212 napisał(a):

|
poczekaj dwa sezony i zobaczysz młodego zdolnego u nas w bramce. Bo już takiego mamy.
|
Dyskusyjna teza. Dla mnie Kurto to piłkarz z kategorii "może coś z niego będzie". Dostał szansę zimą i jej nie wykorzystał. Taki Sandomierski jako nastolatek grał już regularnie i bywał wybierany na piłkarza miesiąca ligi.