Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
AYALA
Senior Member
 
Od: 07.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12916
Stary 17.05.2011, 15:36
skoro Weiss ma byc trenerem Legii to pewnie kilku Słowaków sprowadzi (np. ze Ziliny która grała w LM).W Polsce znacznie lepiej płacą a mimo to LM nie możemy sie doczekac od 15 lat już a Słowacy w ostatnich 6 latach grali aż dwa razy (Artmedia,Zilina)
Ostatnio edytowane przez AYALA : 17.05.2011 o godz. 15:41.
Odpowiedz cytując