Wyświetl pojedynczy post
sayek89
Senior Member
 
Od: 11.2007
Skąd: Reymonta 22

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#87
Stary 17.05.2011, 15:34
tofik napisał(a):Wyświetl post
Będzie szpaler ? http://www.youtube.com/watch?v=m0vMh_8YoJo
W sumie fajna tradycja mogłaby i w Polsce zapanować.

Było by miło, ale mało prawdopodobne to jest.

Jeśli już Wilka ma nie zagrać za kartki, to dał bym szanse Riosowi w ataku z Genkovem na osłabioną i tak Legię.
Bóg, Honor i Wisła!
Odpowiedz cytując