|
Bramkarz to 3/4 drużyny. Jak mają beznadzieję-golkipera, to się cofają, by było jak najmniej strzałów. A potem z przodu padaka.
Ciekawe, czy jak wróci Mucha, to dalej będzie gadał, że polska liga jest słaba i w ogóle to on się sprawdzi w Premier League.
|