Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
murray
Senior Member
 
 
Od: 05.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12914
Stary 17.05.2011, 15:30
Bramkarz to 3/4 drużyny. Jak mają beznadzieję-golkipera, to się cofają, by było jak najmniej strzałów. A potem z przodu padaka.

Ciekawe, czy jak wróci Mucha, to dalej będzie gadał, że polska liga jest słaba i w ogóle to on się sprawdzi w Premier League.
Odpowiedz cytując