|
Ja popieram naszych gosci z Warszawy...Lepiej sciagnac Muche i miec troche bardziej spokojne serce przy akcji druzyny przeciwnej ( Napisalem Troche poniewaz tak naprawde nikt nie wie w jakiej jest formie janek ) niz za przeproszeniem srac sie o kazdy strzal gry w bramce jest Antalovic czy Machnowski. Jednak nawet bez formy mysle ze Janek dawal by spokoj z tylu Legionistom.
|