Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Ivory1906
Senior Member
 
 
Od: 06.2009
Skąd: Manorshithole

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12913
Stary 17.05.2011, 15:28
Ja popieram naszych gosci z Warszawy...Lepiej sciagnac Muche i miec troche bardziej spokojne serce przy akcji druzyny przeciwnej ( Napisalem Troche poniewaz tak naprawde nikt nie wie w jakiej jest formie janek ) niz za przeproszeniem srac sie o kazdy strzal gry w bramce jest Antalovic czy Machnowski. Jednak nawet bez formy mysle ze Janek dawal by spokoj z tylu Legionistom.
Odpowiedz cytując