Władze Jagiellonii Białystok zdecydowały, że na dwa ostatnie mecze ekstraklasy na własnym boisku zamknięta będzie część trybun zajmowana przez "szalikowców" klubu. To kompromis w związku z zagrożeniem zamknięcia całego stadionu na wniosek policji.
http://www.90minut.pl/news/156/news1...giellonii.html