Wyświetl pojedynczy post
wwf
Senior Member
 
Od: 08.2003
Skąd: Kraków - Złoty Wiek

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#44462
Stary 17.05.2011, 14:49
Murray

Masz 100% rację. Baza treningowa to powinien być piorytet. Zamiast sciagać za milion euro + pense słabych grajków lepiej zainwestować w osrodek który bedzie prowadził z 10 grup młodzieżowych. Szukać chłopaków z małopolski i ościennych województw dla których Wisła Kraków to będzie coś więcej niż tylko klub.

I tak powinnismy robić.

Niestety ja się obawiam, że Cupiał myśli tylko o tym co jest tu i teraz. Tymczasem kilka lat temu chętny na akcję Wisły niejaki pan Kmita mu ładnie pokazał że posiada on tylko zawodników. SSA nie ma prawa do stadionu, terenów, herbu.

I wlasnie w tym jest cały problem. Cupiał jest włascicielem ale nie wszystkiego. Może gdyby miał do dyspozycji tereny wokół stadionu to osrodek by już dawno powstał. Przecież nikt z nas nie budowałby domu na nie swojej działce.
Cupiał zerka w stronę miasta i czeka.
A z polską piłką rzeczywiście jest źle. Mecz Legii z Szachtarem Donieck to była katastrofa. Teraz oglądam Szachtara w Lidze Mistrzów i to też jest katastrofa. To daje odpowiedź, jak daleko wam do poziomu Interu Mediolan czy Bayernu. Ta odległość bardzo mnie martwi -- Leo Beenhakker
Odpowiedz cytując