Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
ToTylkoJa
Senior Member
 
 
Od: 05.2008
Skąd: Ł3

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12906
Stary 17.05.2011, 14:45
Marszałek napisał(a):Wyświetl post

Legia zamiast wyhodować, młodego,zdolnego to idzie na łatwiznę. Nic to drużynie nie da, mają większe potrzeby. Na każdej pozycji. Podpiszą Muchę i już wsio załatwione?
Po latach tłustych przyszedł rok chudy (i być może kolejne) w kontekście bramki. Dopóki udawało się w jakiś tam sposób ''wyhodować'' samemu bramkarza, to Legia to robiła. Napisałeś, że podpisanie Jana Muchy (ewentualne) nic drużynie nie da- to żart? Nie jeden trener mówi, że zespół buduje się od tyłu. A solidny (przynajmniej solidny, jak nie bardzo dobry) bramkarz to podstawa. Po wyczynach Antolovica, Skaby czy Machowskiego ja Muchę przywitam z pieśnią na ustach. On ma 29 lat, idealny wiek jak na ta pozycję. Spokojnie może pograć jeszcze minimum 6 lat na wysokim poziomie.

I podpisanie Muchy nie jest załatwieniem wszystkich spraw, ale jest powiedźmy 1/5 częścią pilnych wzmocnień pierwszego zespołu.


A Wisła czemu sobie nie ''wyhodowała'' młodego, zdolnego bramkarza, tylko poszła na łatwiznę? Najpierw Jovanic, teraz Pareiko.


szprotson- jeśli Weiss zostanie trenerem, to naprawdę widzę spore szansę na powrót Muchy na Łazienkowską. Sam Jan nie ma nic przeciwko takiemu obrotowi sprawy, więc o co chodzi? Ewentualnie tylko veto i zaporowa cena Evertonu może być problemem (ale jak Mucha się uprze na odejście, to może tego dokonać).
Odpowiedz cytując