Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
szprotson
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2005
Skąd: z boiska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12905
Stary 17.05.2011, 14:22
podpiszą...chyba Anie Muchę.

przeciez on tam dosc wysoki kontrakt dostał, naprawde cięzko mi uwierzyc na taki krok do tyłu Janka.
Gorzej, że drugim kandydatem jest Dubrawka. A to nazwisko pojawiało sie w kontekście Wisły już jakiś czas a podczas ostatniego okienka transferowego CV Słowaka przegrało z CV Pareiko.;/
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno

Odpowiedz cytując