|
podpiszą...chyba Anie Muchę.
przeciez on tam dosc wysoki kontrakt dostał, naprawde cięzko mi uwierzyc na taki krok do tyłu Janka.
Gorzej, że drugim kandydatem jest Dubrawka. A to nazwisko pojawiało sie w kontekście Wisły już jakiś czas a podczas ostatniego okienka transferowego CV Słowaka przegrało z CV Pareiko.;/
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno
|