|
Premia za mistrzostwo dla zawodników i sztabu szkoleniowego to 5 milionów złotych. Czyli zostanie jakoś 6 milionów na bieżącą działalność. Ile z tego zostanie wydane na transfery to zobaczymy. Moze uda się podpisać jakiegos sponsora strategicznego. Taki Sląsk ma dostawac od Tauronu 3 miliony złotych. Nie pamietam ile ERA płaciła za rekalme, ale takie 3 miliony były by w sam raz. Do tego stadion, C+ i inne wpływy i mogło by być ciekawie.
A z polską piłką rzeczywiście jest źle. Mecz Legii z Szachtarem Donieck to była katastrofa. Teraz oglądam Szachtara w Lidze Mistrzów i to też jest katastrofa. To daje odpowiedź, jak daleko wam do poziomu Interu Mediolan czy Bayernu. Ta odległość bardzo mnie martwi -- Leo Beenhakker
|