Wyświetl pojedynczy post
Oldpara
Senior Member
 
 
Od: 09.2003
Skąd: Prądnik Biały

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#44451
Stary 17.05.2011, 13:48
PhantomRanger napisał(a):Wyświetl post
Czytaj informacje ze zrozumieniem.

- 4 mln zł za transmisje
- 3,6 mln zł gwarantowane dla wszystkich drużyn
- 1 miejsce daje 3,6 mln zł i jest pomniejszane o 210 tys zł za każde miejsce niżej niż 1. Legia jest na ten czas 4 więc ma 840 tys mniej niż my, a nie 210 tys.

Pełne kwoty zostaną ostatecznie rozdzielone 29 maja po ostatniej kolejce.



5 mln z tej kwoty pójdzie pewnie na premie za zdobycie mistrzostwa. Zostanie nieco ponad 1,5 mln euro. Czy to wystarczy na wzmocnienia? Dwóch piłkarzy klasy Meliksona się za to kupi, a nam potrzeba co najmniej 6 nowych zawodników. 3 obrońców, Napastnik [ najlepiej dwóch] i defensywny pomocnik do nowej taktyki Maaskanta, bo z Sobolewskim to już trzeba się pożegnać lepszy nie będzie.
Słusznie napisał ktoś wczesniej, że w sumie Mistrzostwo dla Cupiała finansowo to tylko problem - w zarobionych pieniądzach między 1 miejscem a 2 jest tylko 210 tys różnicy, a za to jak się zdobędzie Mistrzostwo, to trzeba wybulić gigantyczne premie zawodnikom, które mają zapisane w kontraktach.

Jeśli o kasę chodzi, to dużo bardziej opłaca się być drugim i zaliczyć wtopę w LE, niż zdobyć mistrza i zaliczyć wtopę w LM Oczywiście najbardziej opłaca się awansować do LM, ale wszyscy wiemy jak to wychodzi.

Piłka Nożna to ciężki biznes - ludzie z mniej niż 500 mln na koncie nie powinni się w nią bawić
....Głupota jest niezniszczalna i nieprzenikniona....
Odpowiedz cytując