MMMMM napisał(a):

A cała kasa za sprzedaż Marcelo+Głowacki+Diaz już wydana? Może mają pieniądz zwłaszcza że transfery z zimy pokryli Brożkowie :]
Myślę że za 2, 3 mln euro nasi fachowcy mogą kupić 3, 4 dobrych zawodników, a do tego np kolejnych 3 na uzupełnienie składu załatwić za darmo jak np Sivakowa na wypożyczenie
|
taka zagadka... gdzie gralismy w poprzednim sezonie i jakie były wpływy z biletów?