Wyświetl pojedynczy post
prezes85
Senior Member
 
Od: 07.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#44450
Stary 17.05.2011, 13:32
MMMMM napisał(a):Wyświetl post
A cała kasa za sprzedaż Marcelo+Głowacki+Diaz już wydana? Może mają pieniądz zwłaszcza że transfery z zimy pokryli Brożkowie :]

Myślę że za 2, 3 mln euro nasi fachowcy mogą kupić 3, 4 dobrych zawodników, a do tego np kolejnych 3 na uzupełnienie składu załatwić za darmo jak np Sivakowa na wypożyczenie

taka zagadka... gdzie gralismy w poprzednim sezonie i jakie były wpływy z biletów?
Odpowiedz cytując