|
Z źródeł dobrze poinformowanych mogę niestety potwierdzić że oddanie wszystkich trybun planowane jest faktycznie na początek września." Planowane" więc wcale nie ma żadnej pewności że będzie zrobione na ten termin. Z tego co wiem problem jest z projektem oddymiania zachodniej, zanim go zrobią i uzgodnia ze Strażą Pożarną trochę minie, później zamówienie urządzeń to min.kilka tygodni (trzeba pamietać że fabryki w Europie- głównie Włochy i Francja zwykle mają w wakacje miesiąc przestoju)+ czas montażu i odbiory kolejne kilka tygodni.
Północna prawdopodobnie bedzie na lipiec.Więc najprawdopodobniej (bo głowy nie dam że i ona bedzie) zaczynamy walkę o LM przy 3 trybunach!
Proponuje zamknać już ten temat - przynajmniej w kwestii stadionu- bo nasze płacze na forum i tak nic nie zmienią. Czas na działanie był. Teraz sobie można iść na browar i pogadać o czymś innym
...........................
– Panie marszałku, a jaki program tej partii?
– Najprostszy z możliwych. Bić ....y i złodziei, mości hrabio.
Opis: rozmowa hrabiego Skrzyńskiego z Piłsudskim na temat możliwości założenia przez Piłsudskiego partii politycznej
|