|
ostatnio gdzieś tam były akcje ze najpierw upominali a potem karali za wulgarne słownictwo i robią coś ku temu by go ...zakazać.
Wczoraj natknąłem sie na mecz play-off Słonsi-Forest czyli C-C Championschip.....bo cały czas w sumie mowi sie ze Tusk Anglie chce zrobić. Otóz na tym meczu, pojady od kibiców były non stop non stop, piłkarz wykonujący aut miał kibica 1 metr od niego który stał machał mu fucki krzyczął fucki i inne bicze ale nie dostał kapiszonem po ryju tylko usiadł jak akcaj przeniosła się w inna część boiska, ale jak piłka wracała w jego obszar od razu wstawał i jechał po zawodnikach Forest naprawde grubp. MOżna ? Można. tak samo jak wbieganie na murawe.Mozna ? mozna.
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno
|