|
A cała kasa za sprzedaż Marcelo+Głowacki+Diaz już wydana? Może mają pieniądz zwłaszcza że transfery z zimy pokryli Brożkowie :]
Myślę że za 2, 3 mln euro nasi fachowcy mogą kupić 3, 4 dobrych zawodników, a do tego np kolejnych 3 na uzupełnienie składu załatwić za darmo jak np Sivakowa na wypożyczenie
Ostatnio edytowane przez MMMMM : 17.05.2011 o godz. 13:29.
|