Wyświetl pojedynczy post
MMMMM
Member
 
Od: 04.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#44448
Stary 17.05.2011, 13:06
A cała kasa za sprzedaż Marcelo+Głowacki+Diaz już wydana? Może mają pieniądz zwłaszcza że transfery z zimy pokryli Brożkowie :]

Myślę że za 2, 3 mln euro nasi fachowcy mogą kupić 3, 4 dobrych zawodników, a do tego np kolejnych 3 na uzupełnienie składu załatwić za darmo jak np Sivakowa na wypożyczenie
Ostatnio edytowane przez MMMMM : 17.05.2011 o godz. 13:29.
Odpowiedz cytując