Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
murray
Senior Member
 
 
Od: 05.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12900
Stary 17.05.2011, 13:05
Jeż dla mnie to jeden z lepszych środkowych pomocników ligi, a na pewno jest lepszy od Jirsaka. Problem jest taki, że Górnik może być nieskory do jego sprzedaży i większe nadzieje zabrzanie wiążą z pozbyciem się Sikorskiego, który również niejedno potrafi.
Na pewno Jeż i Sikorski to dwa łakome kąski do wyciągnięcia z Zabrza. Ja bym jednak w Wiśle wolał widzieć Jeża.
Odpowiedz cytując