crazykaro napisał(a):

|
To dalej blog a w wydaniu papierowym to felieton. nie wiem czy kiedykolwiek czytałeś jakiekolwiek jego felietony czy dopiero ten zauważyłeś bo ciebie dotyczył. Poza tym to jest podejście typowego piknika.
|
liczy się jaki jest przekaz w tym co napisał. Nikt się nie będzie zastanawiał czy to feleiton reportaż czy niewiadomo co jeszcze.