Wyświetl pojedynczy post
szprotson
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2005
Skąd: z boiska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1488
Stary 17.05.2011, 12:38
neq. napisał(a):Wyświetl post
ten krój co powyżej z paskami od herbu to jest obecny krój Realu [b]a my teraz mamy krój Realu z sezonu 09/10[b/] podobno i gdzieś słyszałem że w nowym sezonie dostaniemy nowy wzór specialnie dla nas ale nie weim czy to prawda, taka informacja się przewijała w tamtym roku przed podpisaniem umowy z Adidasem
chyba Realu Potosi.
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno

Odpowiedz cytując