Vuko napisał(a):

|
Za transmisje dostaniemy tyle samo co Legia, za mistrzostwo 210 tys. więcej. Reszta - to kwota stała.
|
Czytaj informacje ze zrozumieniem.
- 4 mln zł za transmisje
- 3,6 mln zł gwarantowane dla wszystkich drużyn
- 1 miejsce daje 3,6 mln zł i jest pomniejszane o 210 tys zł za każde miejsce niżej niż 1. Legia jest na ten czas 4 więc ma 840 tys mniej niż my, a nie 210 tys.
Pełne kwoty zostaną ostatecznie rozdzielone 29 maja po ostatniej kolejce.
tomasz_19 napisał(a):

5 mln z tej kwoty pójdzie pewnie na premie za zdobycie mistrzostwa. Zostanie nieco ponad 1,5 mln euro. Czy to wystarczy na wzmocnienia? Dwóch piłkarzy klasy Meliksona się za to kupi, a nam potrzeba co najmniej 6 nowych zawodników. 3 obrońców, Napastnik [ najlepiej dwóch] i defensywny pomocnik do nowej taktyki Maaskanta, bo z Sobolewskim to już trzeba się pożegnać lepszy nie będzie.