Wyświetl pojedynczy post
PhantomRanger
Senior Member
 
Od: 09.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#44447
Stary 17.05.2011, 12:36
Vuko napisał(a):Wyświetl post
Za transmisje dostaniemy tyle samo co Legia, za mistrzostwo 210 tys. więcej. Reszta - to kwota stała.
Czytaj informacje ze zrozumieniem.

- 4 mln zł za transmisje
- 3,6 mln zł gwarantowane dla wszystkich drużyn
- 1 miejsce daje 3,6 mln zł i jest pomniejszane o 210 tys zł za każde miejsce niżej niż 1. Legia jest na ten czas 4 więc ma 840 tys mniej niż my, a nie 210 tys.

Pełne kwoty zostaną ostatecznie rozdzielone 29 maja po ostatniej kolejce.

tomasz_19 napisał(a):Wyświetl post
http://ekstraklasa.wp.pl/kat,32282,t...wiadomosc.html
jestem ciekaw, czy chociaż garstka z tych pieniędzy pójdzie na wzmocnienia czy na spłatę "długu"
5 mln z tej kwoty pójdzie pewnie na premie za zdobycie mistrzostwa. Zostanie nieco ponad 1,5 mln euro. Czy to wystarczy na wzmocnienia? Dwóch piłkarzy klasy Meliksona się za to kupi, a nam potrzeba co najmniej 6 nowych zawodników. 3 obrońców, Napastnik [ najlepiej dwóch] i defensywny pomocnik do nowej taktyki Maaskanta, bo z Sobolewskim to już trzeba się pożegnać lepszy nie będzie.
Powód: uzupełnienie
Ostatnio edytowane przez PhantomRanger : 17.05.2011 o godz. 12:41.
"W meczach powinni dawać z siebie wszystko! Ze zmęczenia powinni rzygać, mdleć, z wysiłku narobić w spodnie, cokolwiek!"- ANDRZEJ IWAN
Odpowiedz cytując