Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
AYALA
Senior Member
 
Od: 07.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12896
Stary 17.05.2011, 12:34
Zwierze napisał(a):Wyświetl post
Mnie ten Sikorski kompletnie nie przekonuje. Co do Jeża nie wypowiadam się, nie wiem jak ten Pan gra
w meczu na Reymonta Jeż zagrał kapitalnie,to zawodnik dysponujący dokładnym prostopadłym podaniem do napastnikówj.Dla mnie Jeż to jeden z najepszych rozgrywających w lidze.
Jirsak mógłby sie od niego wieeeele nauczyc.

Co do Sikorskiego to w lepszym klubie który stwarza więcej okazji bramkowych ma szanse stac sie liderem strzelców ekstraklasy.Szybki,dynamiczny,wie gdzie sie ustawic w polu karnym.Jak to sie mówi piłka go szuka.
Ostatnio edytowane przez AYALA : 17.05.2011 o godz. 12:43.
Odpowiedz cytując