Zwierze napisał(a):

|
Mnie ten Sikorski kompletnie nie przekonuje. Co do Jeża nie wypowiadam się, nie wiem jak ten Pan gra
|
w meczu na Reymonta Jeż zagrał kapitalnie,to zawodnik dysponujący dokładnym prostopadłym podaniem do napastnikówj.Dla mnie Jeż to jeden z najepszych rozgrywających w lidze.
Jirsak mógłby sie od niego wieeeele nauczyc.
Co do Sikorskiego to w lepszym klubie który stwarza więcej okazji bramkowych ma szanse stac sie liderem strzelców ekstraklasy.Szybki,dynamiczny,wie gdzie sie ustawic w polu karnym.Jak to sie mówi piłka go szuka.