Wyświetl pojedynczy post
funkykoval
Socios Wisła Kraków
 
Od: 05.2005
Skąd: Wrocław

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#79
Stary 17.05.2011, 11:34
Całe szczęście, że nie zagra ten drwal Borysiuk - Boguskiego jak wyciął to chłopak do dzisiaj do siebie nie doszedł, a formy pewnie już nigdy takiej nie odnajdzie. Bałbym się o Meliksona, ale na szczęście Borysiuk sam się wyeliminował.
Z Legią na pewno Maaskant puści I skład czyli jedyne zmiany to zmiany z musu - Sivakov za Wilka, i ktoś za małego - ja optowałbym za Gargułą - spokojnie możnaby sprawdzić czy mógłby grać z Meliksonem w przodzie, a poza tym jest również lewonożny, więc mógłby z Meleksem wymieniać się pozycjami. Kirm wówczas na prawe skrzydło.
Obawiam się jednak, że trener postawi na Jirsaka, a Meliksona przesunie na lewo.
Tradycją jest, że gdy zdobywamy mistrzostwo, to na Legii nie mamy czego za bardzo szukać - za Kasperczaka 2 konkretne porażki (1:4 i 1:5), za Skorży dwa razy po 1:2 w 2008r. była to pierwsza porażka w sezonie.
Ostatni raz w mistrzowskim sezonie na legii wygralismy prawie 10 lat temu. Biorąc pod uwagę formę obu drużyn i brak w Legii - Vrdoljaka i Borysiuka - możemy liczyć na wygraną, może nie tak wysoką jak rok temu, ale przyjmę każde zwycięstwo ;-)
JAZDA, JAZDA, JAZDA BIAŁA GWIAZDA !!!!!!!!!!!!!!!!!!
Odpowiedz cytując