prezes85 napisał(a):

|
Mamy niezgraną drużyne a wy chcecie rezerwowych do składu na siłe wpychać. Brawo kibice.
|
No jasne. MESA jest przecież tylko po to, żeby nam licencje dali. A potem będziemy kupować młodych zawodników za ciężką kasę (Bunoza), bo 'mamy niezgraną drużynę' i nie będziemy sprawdzać rezerwowych w meczu o pietruchę. Nawet z Legią.