zloty1906 napisał(a):

Wczoraj w Radio Kraków była krótka wypowiedź p. Bartlewicza, rzecznika prasowego ZIKiT odnośnie oddania całości stadionu.Oczywiście nie chciał już mówić o terminach jednak stwierdził że ciężko będzie zdążyć na lipiec ponieważ trzeba zaprojektować !!! i wykonać instalację oddymiania o której w tym wątku wielokrotnie pisaliście. Pieprzył coś o zmianie przepisów ppoż tłumacząc dlaczego to jeszcze nie zostało wykonane.
Tak że nie liczyłbym na szybkie oddanie pozostałych trybun.
|
Z tym system oddymiania to chodzi chyba o trybunę zachodnia bo ktoś kiedyś o tymi pisał i ona na pewno na lipiec nie będzie gotowa. Natomiast na trybunie północnej do zrobienia są podobno tylko drogi dojścia bo w innym razie straż pożarna by jej nie odbierała.