Gucio25 napisał(a):

Na derbach były ulotki.
-----
Cytat:
|
- Każda władza ma prawo podejmować zdecydowane i trudne działania, ale pod jednym warunkiem - że są one powszechnie zrozumiałe. W tym przypadku jest jednak inaczej. Zamyka się stadiony i mówi: "albo ktoś popiera nasze działania, albo jest zwolennikiem przemocy stadionowej". To nieskomplikowana manipulacja i uciekanie od istoty problemu - ocenia ostatnie wydarzenia w rozmowie z Wirtualną Polską dr Rafał Chwedoruk, politolog z Uniwersytetu Warszawskiego.
|
polecam przeczytać całość:
http://ekstraklasa.wp.pl/kat,1740,ti...l?ticaid=1c51b