Kryniu napisał(a):

|
Jakby nie mówić, jeśli chcemy w końcu awansować do ligi mistrzów musimy dokonać znaczących transferów a na takie potrzebne są większe pieniądze. Mam nadzieję że w grach o Puchary w naszych zawodnikach będzie większa determinacja niż w lidze( to dla nich ogromna szansa i pewnie spełnienie marzeń).
|
nie zapominaj o wolnych zawodnikach, którzy mogą przyjść do nas z perspektywą wystąpienia w pucharach
