Wyświetl pojedynczy post
cfa
Senior Member
 
 
Od: 08.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5434
Stary 17.05.2011, 10:26
Gram sobie w FM'a i gram, zawsze awansowałem do ligi mistrzów, ale niestety tylko dwa razy udało mi sie wyjść z grupy. O dziwo zawsze miałem po 9 pkt czyli teoretycznie szanse na wyjście dość duże powinny byc, jednak nigdy tak nie było.
Więc pochwalę się swoimi ostatnimi osiągnieciami, stan na sezon 2017/2018
http://imageshack.us/photo/my-images/806/historiaf.jpg/
http://imageshack.us/photo/my-images/39/sklado.jpg/
http://imageshack.us/photo/my-images/10/tabelalm.jpg/
Odpowiedz cytując