Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
legion18
Senior Member
 
 
Od: 07.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12891
Stary 17.05.2011, 10:01
Marszałek napisał(a):Wyświetl post
Mucha?skoro nie poradził sobie w Evertonie a taki to miał być gwiazdor, to po co wraca do Legii?Jeszcze trzeba za niego płacić. Francja,Niemcy,Anglia już mu się nie widzą?Wg mnie powinni szukać,szkolić młodych a nie zawracać sobie głowy Muchą. Legia to było maksimum jego możliwości tak naprawdę. Widać uznali,że poważne granie to nie dla niego i gość już chce wracać/. Dziwne to działanie Legii. Natomiast Jeż to dobry pomysł.
Co to znaczy, że sobie nie poradził w Evertonie? Jak sobie mógł poradzić jak nie dostał wogóle szansy? Howard puścił w sezonie conajmniej 2 szmaty a mimo to Moyes ani myślał go sadzać. Co innego jakby Mucha grał i nic niepokazywał. Pareiko się nawet nie otarł o klub tego pokroju, czyli też jest cienki bo nawet mu przez myśl nie przeszło poważne granie...
E: ostatnie zdanie to oczywiście rozumowanie w stylu przedmówcy, którego nie podzielam.
Odpowiedz cytując