Wyświetl pojedynczy post
zloty1906
Senior Member
 
Od: 08.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18461
Stary 17.05.2011, 09:59
Wczoraj w Radio Kraków była krótka wypowiedź p. Bartlewicza, rzecznika prasowego ZIKiT odnośnie oddania całości stadionu.Oczywiście nie chciał już mówić o terminach jednak stwierdził że ciężko będzie zdążyć na lipiec ponieważ trzeba zaprojektować !!! i wykonać instalację oddymiania o której w tym wątku wielokrotnie pisaliście. Pieprzył coś o zmianie przepisów ppoż tłumacząc dlaczego to jeszcze nie zostało wykonane.

Tak że nie liczyłbym na szybkie oddanie pozostałych trybun.
Odpowiedz cytując