Zwierze napisał(a):

|
Dużo osób piszę o Canal+, że to oni rozdmuchali cała aferę z "czarnuchem". A z tego co kojarzę owszem było powiedziane, że Patryk coś powiedział, ale nie będą tego przytaczać ze względu na wczesną porę nadawania programu...
|
Ale to oni uruchomili lawinę sądzę, że nie przypadkowo. Wystarczy wejsć na portale. W dalszym ciągu lansowana jest na chama rzekomo rasistowska wypowiedź Małego choć nawet specjaliście temu zaprzeczyli. Właśnie np. na onecie wypłakuje się biedny murzyn i udziela Małemu "dobrych rad".