Wyświetl pojedynczy post
Gwiaździsty
Senior Member
 
Od: 04.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11155
Stary 17.05.2011, 09:52
Zwierze napisał(a):Wyświetl post
Dużo osób piszę o Canal+, że to oni rozdmuchali cała aferę z "czarnuchem". A z tego co kojarzę owszem było powiedziane, że Patryk coś powiedział, ale nie będą tego przytaczać ze względu na wczesną porę nadawania programu...
Ale to oni uruchomili lawinę sądzę, że nie przypadkowo. Wystarczy wejsć na portale. W dalszym ciągu lansowana jest na chama rzekomo rasistowska wypowiedź Małego choć nawet specjaliście temu zaprzeczyli. Właśnie np. na onecie wypłakuje się biedny murzyn i udziela Małemu "dobrych rad".
Powód: poprawka
Ostatnio edytowane przez Gwiaździsty : 17.05.2011 o godz. 09:53.
Odpowiedz cytując