Wyświetl pojedynczy post
mr_kwolf
Senior Member
 
 
Od: 04.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11154
Stary 17.05.2011, 09:51
Fakty są takie, że w czasach panowania Valckxa w PSV zdobywali oni mistrzostwo rok po roku, a teraz od trzech lat pozostają bez tytułu. Nawet LM to dla nich ostatnio za wysokie progi. Zaraz po odejściu Stana jeszcze coś ugrali, ale posprzedawali lepszych zawodników, a kupili gości, którzy jak widać nie osiągneli takiego poziomu. Dlatego nie dziwi mnie zdanie kibica PSV.
Jednocześnie nie dziwi mnie również zdanie kibica Ajaxu bo prawda taka, że większośc kibiców Wisły nie ma pojęcia kto jest dyrektorem sportowym Legii czy Lecha więc on tez mógł nie wiedziec co ostatnimi czasy robi Valckx.
"Nieważne, czy Wisła bedzie wtedy mistrzem Polski, czy ekipą I, II czy III ligową. Swe ostatnie mecze w karierze chcę rozegrać z Białą Gwiazdą na piersi."
Odpowiedz cytując