|
Dużo osób piszę o Canal+, że to oni rozdmuchali cała aferę z "czarnuchem". A z tego co kojarzę owszem było powiedziane, że Patryk coś powiedział, ale nie będą tego przytaczać ze względu na wczesną porę nadawania programu...
MISTRZ, MISTRZ, WISŁA MISTRZ!!!!!!!
|