Wyświetl pojedynczy post
Zwierze
Senior Member
 
 
Od: 03.2003
Skąd: Łańcut

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11153
Stary 17.05.2011, 09:47
Dużo osób piszę o Canal+, że to oni rozdmuchali cała aferę z "czarnuchem". A z tego co kojarzę owszem było powiedziane, że Patryk coś powiedział, ale nie będą tego przytaczać ze względu na wczesną porę nadawania programu...
MISTRZ, MISTRZ, WISŁA MISTRZ!!!!!!!
Odpowiedz cytując