Wyświetl pojedynczy post
szczepek19
Senior Member
 
Od: 01.2010
Skąd: okolice Wieliczki

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9344
Stary 17.05.2011, 09:41
Ikki napisał(a):Wyświetl post
Gdybym był bogaty postarałbym się o dwójkę wciąż młodych Polaków:
Michała Janotę
http://www.transfermarkt.de/en/micha...ler_45564.html
Sebastiana Tyrałę
http://www.transfermarkt.de/en/sebas...ler_31610.html

Tych dwóch też bym wziął, zwłaszcza że jak Sikorski przychodził do Górnika to grał ligę niżej w Niemczech niż Tyrała, wypożyczenie z opcją pierwokupu byłoby rozsądnym rozwiązaniem wg mnie
Odpowiedz cytując