Wyświetl pojedynczy post
Simao1
Senior Member
 
 
Od: 07.2008
Skąd: Tarnów/Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#76
Stary 17.05.2011, 09:37
Drozd napisał(a):Wyświetl post
Przyznał sie ze jest rasistą? Gdyby mnie murzyn? czarnoskóry? mieszkaniec czarnego lądu? afrykańczyk? nazwał białasem jakoś bym się nie przejął. Przypuszczam że Ntiba też to olał o czym świadczył jego promienny uśmiech. Tylko wiecznie dyskryminowane wymioty robią aferę ze zwykłej pyskówki. Błasik też "zrugał" Protasiuka bo szmatławiec sie tego dopatrzył na nagraniach.
Po pierwsze, on nie użył żadnych rasistowskich odzywek, a po drugie robicie offtop ludzie.
Odpowiedz cytując