kreseq napisał(a):

|
Mucha bylby super rozwiazaniem, ale kij w tylek zarzadowi ktory oddal go za darmo a teraz bedzie za niego placic.
|
Co się martwisz, kasa Waltera. Ciekawe raczej w jakiej będzie formie po rocznym grzaniu ławy ? Przykład choćby Murawskiego z Amiki, który przecież grał cały czas jest wymowny.