Wyświetl pojedynczy post
As
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Z rekawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11152
Stary 17.05.2011, 09:34
Bylem na weekend w amsterdamie i pogadalem sobie troche o Valkx'sie i Maskancie. Jeden z Holendrow ktory jest fanem ajaxu powiedzial, ze Valkx jest 'Nobody'. Byl bardzo zdziwiony ze go zatrudnilismy bo wg niego Valx w holandii nie jest ceniony. Drugi - fan PSV powiedzial, ze Valkx jes zajebisty i zazdroscil Wisle ze go mamy.

O Maskancie obaj mowili, ze jest zajebisty i ze kiedys bedzie osiagal duze sukcesy. Dziwili sie, ze poszedl pracowac do Polski bo w Holandii jest deceniany.
Odpowiedz cytując