Wyświetl pojedynczy post
Ikki
Senior Member
 
 
Od: 11.2008
Skąd: Aleksandrów Kujawski

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9343
Stary 17.05.2011, 09:30
Gdybym był bogaty postarałbym się o dwójkę wciąż młodych Polaków:
Michała Janotę
http://www.transfermarkt.de/en/micha...ler_45564.html
Sebastiana Tyrałę
http://www.transfermarkt.de/en/sebas...ler_31610.html
Futbol.pl 16.05.11 napisał(a):
Sebastian Tyrała dostał od "Kickera" notę "1,5". za swój występ w barwach VfL Osnabrueck przeciwko FC Ingolstadt. Polak był blisko otrzymania oceny idealnej.
Odpowiedz cytując